Ogrodzenia
Betonowe

Ogrodzenie modułowe ROMA miało swoją premierę w 2016r. i nadal cieszy się dużą popularnością. Ogrodzenie wyróżniono Medalem Targów DOM oraz tytułem HOME ZONE Jakość i Niezawodność. System ogrodzeniowy ROMA doskonale wpisuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów.

KOLORY OGRODZENIA MODUŁOWEGO

GAGAT

ONYX

TOPAZ

Ogrodzenia łupane Groc de LUXE

Ogrodzenia łupane Gorc to autorski pomysł firmy Joniec, wprowadzony na polski rynek w 2003r. Zostało wyróżnione tytułem JAKOŚĆ ROKU w latach 2011, 2014, 2016.

Systemy ogrodzeniowe Gorc de Luxe to połączenie tradycyjnego wyglądu oraz nowoczesnego spojrzenia na architekturę ogrodową. Jest to elegancka i efektowna wizytówka domu.

System Gorc występuje w dwóch wymiarach GL22 i GL38, możliwość łączenia elementów daje ogromne możliwości aranżacji i dopasowania ogrodzenia do architektury budynku. Ogrodzenia łupane docenią osoby ceniące tradycyjny i spokojny wygląd.

KOLORY OGRODZENIA ŁUPANEGO

BRONZYT

CYTRYN

PIASKOWY

 

VERA

 

CZARNY

GOLDEN

PIRYT

GETYT

KREMOWY

SILVER

ONYX

LAVA

STALOWY

Architektura ogrodowa

Palisady to elementy małej architektury, które w subtelny sposób porządkują przestrzeń. Stanowią element dekoracyjny, który daje możliwość zaakcentowania różnorodnego ukształtowania powierzchni. Mogą być wykorzystane do tworzenia umocnień skarp czy budowy tarasów o zróżnicowanych poziomach. Świetnie nadają się do obramowania trawników, wjazdów, parkingów, rabat kwiatowych.

KOLORY PALISAD MOGIELNICA

ONYX

PIASKOWY

BRONZYT

PIRYT

CZARNY

VERA

KOLORY PALISAD STONE

BRONZYT

CZARNY

GETYT

ONYX

PIASKOWY

PIRYT

SILVER

PODMURÓWKI

Zastosowanie podmurówek betonowych przy budowie ogrodzenia to doskonały sposób na znaczące ograniczenie czasu i kosztów jego budowy. Podmurówki mają wymiary dopasowane do paneli ogrodzeniowych, można je wykorzystać również do budowy ogrodzeń z siatki.

SPRAWDŹ KATALOG PRODUCENTA